O nas

Kim jesteśmy, co robimy i dlaczego?

„W końcu nie jest wielkim sekretem ani literackim, ani egzystencjalnym fakt, iż mówić umieją wszyscy, natomiast zapisać swe mówienie mało kto potrafi.”

Jerzy Pilch

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, posiadającym instynkt tworzenia poprawnych treści z polotem do lekkości i fantazji w przekazie. Jako firma Z PASJĄ świadczy usługi copywritingu na terenie nie tylko powiatu limanowskiego czy województwa małopolskiego, ale na całej Polski. Zajmujemy się tworzeniem treści dla firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w tworzeniu treści na stronę internetową, blog czy sklep internetowy. Chętnie służymy pomocą i poradą, a licznie zrealizowane zlecenia dla naszych Klientów ukształtowały nasze doświadczenie w branży.

Wysokiej jakości treści na stronę internetową

Strona internetowa Twojej firmy to wizerunek Twojego biznesu. Oprócz samego „pierwszego rzutu oka” na wygląd strony niezwykle istotny jest także przekaz słowny. Już po kilku zdaniach klient jest w stanie zidentyfikować firmę, tworząc sobie tym samym wstępną opinię o niej. W związku z tym każda zakładka powinna być dopracowana do maksimum efektywności i unikalności wizerunku. Dlatego nie czekaj – wyróżnij się na tle konkurencji!

Przejrzyste teksty, konkretne komunikaty

Podstawą profesjonalnego marketingu oraz wysokiej sprzedaży jest Twoja strona internetowa. Dlatego zadbamy o to, aby Twoi klienci zapoznali się z treścią i w mgnieniu oka odnaleźli to, czego właśnie szukają. Przejrzystość tekstów, zrozumiały i prosty przekaz z pewnością pomogą Ci zaistnieć w wirtualnym świecie. Przy pomocy dobrze opracowanych tekstów możesz wykreować bądź wzmocnić nietuzinkowy wizerunek Twojej firmy, odzwierciedlić jej biznesowy charakter, a także zwiększyć rozpoznawalność i wiarygodność.

Copywriting na miarę Twoich potrzeb

Często nie każdy właściciel biznesu ma dryg i czas, potrzebny do sprawienia, aby strona marketingowa przynosiła biznesowe korzyści. Wiele osób wolałoby zlecić to zadanie komuś kompetentnemu. W związku z tym oferujemy usługi copywritingu Twojej firmy, angażując się w to w 100%, tworząc kreatywne pomysły na pokazanie Twojego biznesu. Nieważne, w jakiej branży działasz. Jeśli chcesz zainwestować w swoją działalność, nie czekaj. Napisz, a my postaramy się w szybki i owocny sposób zaproponować Ci swoją wizję.

z pasją stworzymy teksty dla Ciebie

Specjalizujemy się w pisaniu tekstów na strony internetowe, wpisów na blogi, artykułów sponsorowanych, treści zamieszczanych w social mediach, opisów produktów w sklepie internetowym lub produktów na platformie Allegro. Ponadto zajmujemy się tworzeniem nazw, sloganów, haseł reklamowych, treści e-maili, wniosków, pism, treści na ulotki, oferty oraz foldery reklamowe. Jako firma świadcząca usługi copywritingu redagujemy, poprawiamy różnego rodzaju teksty pod kątem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, składniowych, a także stylistycznych. Jeśli czujesz, że tekst, który napisałeś, nie jest taki, jak być powinien, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się tą kwestią. Chętnie pomożemy również napisać tekst od podstaw. Materiał o danej tematyce stworzymy na podstawie informacji, jakie uzyskamy od Ciebie. Tekst musi być ciekawy, zachęcający odbiorcę do czytania – tekst prosty, a zarazem wyrazisty, który zwróci uwagę czytelników.

SEOCOPYWRITING

Tak zwany SEOcopywriting związany jest z tworzeniem tekstów zarówno dla samych czytelników, jak i dla wyszukiwarek internetowych. W ich pisaniu bardzo ważne jest, aby zastosować się do nieco innych zasad, które nie tylko spowodują, że stworzone treści zaciekawią odbiorcę, ale także pozwolą na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w sieci. Podstawową zasadą jest rozważne i świadome stosowanie słów kluczowych danej branży.

Co to są słowa kluczowe? Jak ich używać?

Wspomniane słowa kluczowe to nic innego jak użycie popularnych wyrazów czy fraz związanych ze świadczonymi usługami lub sprzedawanymi produktami, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarkę przez wszystkich użytkowników Internetu. W SEOcopywritingu bardzo ważne jest, by tworzone przez nas treści były odpowiednio dopasowane zarówno dla czytelników, jak i wyszukiwarek internetowych. Istotne, aby każdy odbiorca w postaci zwykłego człowieka mógł jak najwięcej dowiedzieć się na temat Twoich działań, usług lub sprzedawanych produktów z dobrze napisanego tekstu, który po prostu przyjemnie się czyta. W związku z tym przekaz dla wyszukiwarek ma być stworzony z odpowiednim wyczuciem i smakiem. Używanie słów kluczowych „z głową” i zachowanie wysokiego poziomu samego tekstu to doskonała recepta na sukces.

Twój sukces, nasza pasja!

Podejmujmy się wszelakiej tematyki, a do ulubionych zagadnień zaliczamy m.in.: psychologię pozytywną, finanse i ekonomię, dekorację domu, modę i urodę, tematykę ślubną, lifestyle, biżuterię, a także szeroko rozumianą motoryzację.

Rozgość się na naszej stronie i zobacz, jakie usługi przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zespół z pasją!