O Nas

Kim jesteśmy, co robimy i dlaczego?

„W końcu nie jest wielkim sekretem ani literackim, ani egzystencjalnym fakt, iż mówić umieją wszyscy, natomiast zapisać swe mówienie mało kto potrafi.”

Jerzy Pilch

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, posiadającym instynkt tworzenia poprawnych treści z polotem do lekkości i fantazji w przekazie.

Copywriting na miarę Twoich potrzeb.

Często nie każdy właściciel biznesu ma dryg i czas, potrzebny do sprawienia, aby strona marketingowa przynosiła biznesowe korzyści. Wiele osób wolałoby zlecić to zadanie komuś kompetentnemu. W związku z tym oferujemy usługi copywritingu Twojej firmy, angażując się w to w 100%, tworząc kreatywne pomysły na pokazanie Twojego biznesu. Nie ważne, w jakiej branży działasz. Jeśli chcesz zainwestować w swoją działalność, nie czekaj. Napisz, a my postaramy się w szybki i owocny sposób zaproponować Ci swoją wizję.

z pasją stworzymy teksty dla Ciebie.

Zajmujemy się redagowaniem, poprawianiem różnego rodzaju tekstów, informacji. Poprawiamy błędy ortograficzne, interpunkcyjne, składniowe, a także stylistyczne. Jeśli czujesz, że tekst, który napisałeś nie jest taki jak być powinien skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się tą kwestią. Chętnie także pomożemy napisać tekst od postaw. Materiał o danej tematyce stworzymy w oparciu o informacje jakie uzyskamy od Ciebie. Tekst musi być ciekawy, zachęcający odbiorcę do czytania – tekst prosty, a zarazem wyrazisty.

Twój sukces, nasza pasja!

Podejmujmy się wszelakiej tematyki, jednak do ulubionych zagadnień zaliczamy: psychologię pozytywną, finanse i ekonomię, dekorację domu, modę i urodę, tematykę ślubną, a także szeroko rozumianą motoryzację.

Rozgość się na naszej stronie i zobacz, jakie usługi przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zespół z pasją!